fbpx

Lista claselor/grupelor din Dâmbovița care vor funcționa on-line de luni, 4 octombrie

Lista claselor/grupelor din Dâmbovița care vor funcționa on-line de luni, 4 octombrie

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Dâmbovița a adoptat, sâmbătă, hotărârea privind scenariile de funcționare valabile în unitățile de învățământ, în conformitate cu noul ordin comun emis de Ministerul Educației și Ministerul Sănătății.

 

Vor avea activitate on-line, așadar, doar clasele și grupele de preșcolari în care au fost confirmate cazuri Covid, nu și cele din localitățile cu rata infectărilor de peste 6 la mie.

Lista claselor/grupelor vizate care vor funcționa după Scenariul 2 (on-line), din 4 octombrie:

Nr. crt.

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT

Clasa
 suspendată

Data reluării
 activității

1

COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE

VIII

07.10.2021

2

COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE

X F

14.10.2021

3

COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE

XII E

14.10.2021

4

COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE

XII C

15.10.2021

5

COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE

a IX-a G

08.10.2021

6

COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE

VI B

11.10.2021

7

COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE

VIII A

14.10.2021

8

COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI

IX C

12.10.2021

9

COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI

X C

12.10.2021

10

COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI

IX E

14.10.2021

11

COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI

IX F

14.10.2021

12

COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI

XII C

14.10.2021

13

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

V B

05.10.2021

14

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

X G

05.10.2021

15

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

X B

10.10.2021

16

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

XII B

08.10.2021

17

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

XI A

12.10.2021

18

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

IX C

13.10.2021

19

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

XII G

14.10.2021

20

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

XII D

14.10.2021

21

COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI

X E

14.10.2021

22

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

III A

09.10.2021

23

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

IV B

12.10.2021

24

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

XI D

13.10.2021

25

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

XII B

13.10.2021

26

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

IX F

14.10.2021

27

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

IX B

15.10.2021

28

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

V C

15.10.2021

29

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

VI A

15.10.2021

30

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

VIII A

15.10.2021

31

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

VIII B

15.10.2021

32

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

X C

15.10.2021

33

COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE

VII B

15.10.2021

34

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALEXANDRINA SIMIONESCU GHICA” TÂRGOVIȘTE

mijlocie A

09.10.2021

35

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 TÂRGOVIȘTE

o grupă

14.10.2021

36

LICEUL "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE

X C

05.10.2021

37

LICEUL "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE

XII A

07.10.2021

38

LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE

X D

12.10.2021

39

LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE

X G

12.10.2021

40

LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE

XII D

13.10.2021

41

LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE

XI C

14.10.2021

42

LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE

XII C

06.10.2021

43

LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE

III

06.10.2021

44

LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE

IX C

08.10.2021

45

LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE

X A

15.10.2021

46

LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE

XI S

07.10.2021

47

LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE

X M

12.10.2021

48

LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE

XI A

14.10.2021

49

LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU

XII E

07.10.2021

50

LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU

XII E

11.10.2021

51

LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU

IX J

11.10.2021

52

LICEUL TEHNOLOGIC ”NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIȘTE

X D

08.10.2021

53

LICEUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” TÂRGOVIȘTE

IX Ap

13.10.2021

54

LICEUL TEHNOLOGIC NUCET

XI B

15.10.2021

55

ȘCOALA PRIMARĂ IZVOARELE VOINEȘTI

II

14.10.2021

56

LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU

XI E

12.10.2021

57

LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU

IX B

13.10.2021

58

LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU

X C

14.10.2021

59

LICEUL TEORETIC ”ION GHICA” RĂCARI

VI B

11.10.2021

60

LICEUL TEORETIC ”ION GHICA” RĂCARI

VIII B

11.10.2021

61

LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE

X F

14.10.2021

62

LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE

XI C

15.10.2021

63

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE

V D

12.10.2021

64

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE

VI B

13.10.2021

65

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE

I B

05.10.2021

66

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE

VII A

05.10.2021

67

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE

VIII B

14.10.2021

68

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MATEI BASARAB” TÂRGOVIȘTE

VI A

14.10.2021

69

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE

II D

18.10.2021

70

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU

V B

12.10.2021

71

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU

IV A

14.10.2021

72

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PROF. ILIE POPESCU” ȘOTÂNGA

IV

13.10.2021

73

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” GĂEȘTI

II A

15.10.2021

74

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGIVIȘTE

VI A

11.10.2021

75

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE

V A

13.10.2021

76

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE

VII B

13.10.2021

77

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE

VIII A

14.10.2021

78

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE

II A

15.10.2021

79

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI

VIII B

14.10.2021

80

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPIRU HARET” BRANIȘTEA

VII A

14.10.2021

81

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIȘTE

VIII C

06.10.2021

82

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANINOASA

VII

15.10.2021

83

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRĂNEȘTI

VIII A

15.10.2021

84

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCIUMENI

I A

05.10.2021

85

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCIUMENI

V

07.10.2021

86

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI

VII B

11.10.2021

87

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI

II

13.10.2021

88

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA

VIII A

15.10.2021

89

ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂRMĂNEȘTI

VIII A

12.10.2021

90

ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA OCNIȚEI

II

12.10.2021

91

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU CU FLORI

II+III (simultan)

13.10.2021

92

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI

V

07.10.2021

93

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI

VI

07.10.2021

94

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI

VII

07.10.2021

95

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI

VIII

07.10.2021

96

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 ”ELENA DONICI CANTACUZINO” PUCIOASA

VII B

14.10.2021

97

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 MORENI

I B

10.10.2021

98

ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCNIȚA

VIII A

11.10.2021

99

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ODOBEȘTI

VII A

07.10.2021

100

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CROVU ODOBEȘTI

VII a

15.10.2021

101

ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI

VII

07.10.2021

102

ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ TÂRGOVIȘTE

CP

14.10.2021

103

SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. IOAN GURĂ DE AUR” TÂRGOVIȘTE

XI F

12.10.2021

104

CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR

3 grupe

13.10.2021

Image
Image
Image

Publish modules to the "offcanvas" position.