Marți, 13 August 2019 10:30

CS Blejoi pregăteşte startul. Debut acasă în Liga a III-a

Scris de 
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Formaţia din Blejoi va începe aventura în Liga a III-a pe teren propriu în duelul cu echipa secundă a Astrei Giurgiu. Prima deplasare a prahovenilor are loc la Alexandria. Programul complet al turului de campionat în C3, seria unde a fost repartizată şi echipa din Blejoi, este următorul:

Etapa 1 – 24 august 2019

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

AS FC PUCIOASA – CSM ALEXANDRIA

CS BLEJOI – AFC ASTRA 2

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – CS TRACTORUL CETATE

CSM SLATINA – CS SPORTING ROȘIORI 2008

CSM FLACĂRA MORENI – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS UNIREA BASCOV

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – CS BALOTEȘTI

Etapa 2 – 31 august 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CS BALOTEȘTI

ACS UNIREA BASCOV – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – SC FC VOLUNTARI SA 2

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – CSM FLACĂRA MORENI

CS TRACTORUL CETATE – CSM SLATINA

AFC ASTRA 2 – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

CSM ALEXANDRIA – CS BLEJOI

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – AS FC PUCIOASA

Etapa 3 – 7 septembrie 2019

AS FC PUCIOASA – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

CS BLEJOI – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – CSM ALEXANDRIA

CSM SLATINA – AFC ASTRA 2

CSM FLACĂRA MORENI – CS TRACTORUL CETATE

SC FC VOLUNTARI SA 2 – CS SPORTING ROȘIORI 2008

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

CS BALOTEȘTI – ACS UNIREA BASCOV

Etapa 4 – 14 septembrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – ACS UNIREA BASCOV

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – CS BALOTEȘTI

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

CS TRACTORUL CETATE – SC FC VOLUNTARI SA 2

AFC ASTRA 2 – CSM FLACĂRA MORENI

CSM ALEXANDRIA – CSM SLATINA

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

AS FC PUCIOASA – CS BLEJOI

Etapa 5 – 21 septembrie 2019

CS BLEJOI – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – AS FC PUCIOASA

CSM SLATINA – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

CSM FLACĂRA MORENI – CSM ALEXANDRIA

SC FC VOLUNTARI SA 2 – AFC ASTRA 2

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – CS TRACTORUL CETATE

CS BALOTEȘTI – CS SPORTING ROȘIORI 2008

ACS UNIREA BASCOV – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

Etapa 6 – 28 septembrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – ACS UNIREA BASCOV

CS TRACTORUL CETATE – CS BALOTEȘTI

AFC ASTRA 2 – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

CSM ALEXANDRIA – SC FC VOLUNTARI SA 2

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – CSM FLACĂRA MORENI

AS FC PUCIOASA – CSM SLATINA

CS BLEJOI – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

Etapa 7 – 5 octombrie 2019

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

CSM SLATINA – CS BLEJOI

CSM FLACĂRA MORENI – AS FC PUCIOASA

SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – CSM ALEXANDRIA

CS BALOTEȘTI – AFC ASTRA 2

ACS UNIREA BASCOV – CS TRACTORUL CETATE

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – CS SPORTING ROȘIORI 2008

Etapa 8 – 12 octombrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CS SPORTING ROȘIORI 2008

CS TRACTORUL CETATE – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

AFC ASTRA 2 – ACS UNIREA BASCOV

CSM ALEXANDRIA – CS BALOTEȘTI

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

AS FC PUCIOASA – SC FC VOLUNTARI SA 2

CS BLEJOI – CSM FLACĂRA MORENI

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – CSM SLATINA

Etapa 9 – 19 octombrie 2019

CSM SLATINA – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

CSM FLACĂRA MORENI – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

SC FC VOLUNTARI SA 2 – CS BLEJOI

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – AS FC PUCIOASA

CS BALOTEȘTI – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

ACS UNIREA BASCOV – CSM ALEXANDRIA

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – AFC ASTRA 2

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – CS TRACTORUL CETATE

Etapa 10 – 26 octombrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CS TRACTORUL CETATE

AFC ASTRA 2 – CS SPORTING ROȘIORI 2008

CSM ALEXANDRIA – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – ACS UNIREA BASCOV

AS FC PUCIOASA – CS BALOTEȘTI

CS BLEJOI – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – SC FC VOLUNTARI SA 2

CSM SLATINA – CSM FLACĂRA MORENI

Etapa 11 – 2 noiembrie 2019

CSM FLACĂRA MORENI – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

SC FC VOLUNTARI SA 2 – CSM SLATINA

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

CS BALOTEȘTI – CS BLEJOI

ACS UNIREA BASCOV – AS FC PUCIOASA

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – CSM ALEXANDRIA

CS TRACTORUL CETATE – AFC ASTRA 2

Etapa 12 – 9 noiembrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – AFC ASTRA 2

CSM ALEXANDRIA – CS TRACTORUL CETATE

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – CS SPORTING ROȘIORI 2008

AS FC PUCIOASA – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

CS BLEJOI – ACS UNIREA BASCOV

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – CS BALOTEȘTI

CSM SLATINA – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

CSM FLACĂRA MORENI – SC FC VOLUNTARI SA 2

Etapa 13 – 16 noiembrie 2019

SC FC VOLUNTARI SA 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – CSM FLACĂRA MORENI

CS BALOTEȘTI – CSM SLATINA

ACS UNIREA BASCOV – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – CS BLEJOI

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – AS FC PUCIOASA

CS TRACTORUL CETATE – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

AFC ASTRA 2 – CSM ALEXANDRIA

Etapa 14 – 23 noiembrie 2019

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CSM ALEXANDRIA

ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV – AFC ASTRA 2

AS FC PUCIOASA – CS TRACTORUL CETATE

CS BLEJOI – CS SPORTING ROȘIORI 2008

ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S. – ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV

CSM SLATINA – ACS UNIREA BASCOV

CSM FLACĂRA MORENI – CS BALOTEȘTI

SC FC VOLUNTARI SA 2 – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2

Etapa 15 – 30 noiembrie 2019

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

CS BALOTEȘTI – SC FC VOLUNTARI SA 2

ACS UNIREA BASCOV – CSM FLACĂRA MORENI

ACS OLIMPIC CETATE RÂȘNOV – CSM SLATINA

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – ACS VEDIȚA COLONEȘTI M.S.

CS TRACTORUL CETATE – CS BLEJOI

AFC ASTRA 2 – AS FC PUCIOASA

CSM ALEXANDRIA – ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV

 

   

Lasă un comentariu

Asiguraţi-vă că introduceţi informaţiile necesare unde este indicat (*). Codul HTML nu este permis.