Incendiul a avut loc sâmbătă, în jurul prânzului, pe DJ102, în zona satului Vlădești (com. Vărbilău). Poți să găsești cele mai importante știri și mai mult conținut media direct pe telefonul tău.

Incendiul a avut loc sâmbătă, în jurul prânzului, pe DJ102, în zona satului Vlădești (com. Vărbilău).

Pompierii punctului de lucru local acționează cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD.

„Incendiul se manifestă la compartimentul motor și cabină, fiind localizat. Se acționează pentru lichidarea incendiului. Autocamionul este încărcat cu marfă perisabilă (alimente). Nu sunt înregistrate victime”, au anunțat reprezentanții ISU Prahova.

Sursa foto: grup WhatsApp - Info Trafic Prahova